V portfoliu VALLOY jsou nejvýrazněji zastoupeny stroje pro dokončování digitálně potištěné malonákladové produkce. Především se jedná o modely DUOBLADE v několika řadách a provedeních na vyřezávání etiket s využitím technologie řezacích plotrů. Zařízení jsou vybavena dvěma až dvanácti řezacími hlavami. Stroje se vyrábějí jak v provedení pro zpracování kotoučového tisku, což je hlavní výrobní program, tak i pro zpracování archového tisku.

Stroje VALLOY DUOBLADE zvládají v závislosti na počtu řezacích hlav klasický výřez etiket až do 30 m/min. Stroje umí výřezem zajistit nejen tvarový výsek, ale mohou provádět i rylování a perforování. K dispozici je i archování a další dokončovací operace, jako je laminování a rozřez. Technologie je značně flexibilní, jsou výhodné k off-line zařazení za jakýkoli digitální tiskový stroj.

VALLOY se jako vývojářská firma zabývá také tvorbou softwaru a má dokonale vyřešen i pohyb řezacích nožů. Kotouč potištěný na tiskovém stroji je opatřen čárovým kódem, podle něhož se se po nasazení do stroje VALLOY automaticky načtou parametry zakázky, nastaví se řezný program a spustí se naprogramovaná technologická operace. Program používá umělou inteligenci a dokáže optimálně zkombinovat počet řezacích hlav. Kromě zařízení pro dokončující zpracování má VALLOY v nabídce také stroje pro malonákladový digitální tisk.

VALLOY své stroje vyrábí v Jižní Korejí a výrobní pobočku má také v Číně. Zařízení vyrobená v Číně se distribuují samostatně na tamní trh pod jinou značkou. V Evropě má VALLOY vybudovanou síť distributorů a má již 80 nainstalovaných strojů. V Česku má VALLOY dosud pět instalací. Značku VALLOY v Česku donedávna zastupovala firma Acron Machinery, která po restrukturalizaci danou spolupráci opouští. K navázání spolupráce VALLOY s Radimem Krutišem došlo prostřednictví zastupování strojů Mark Andy. VALLOY značku Mark Andy reprezentuje v Jižní Koreji, v ČR a SR společnost Mark Andy zastupuje Radim Krutiš.

Zařízení pro dokončující zpracování malonákladového digitálního tisku tvoří na trhu poměrně úzký segment, v němž nemají zákazníci velký výběr. VALLOY nyní i na českém a slovenském nabízí prostřednictvím Radima Krutiše a jeho firmy Enginne své pokročilé technologie.