DIGITÁLNÍ TISK
TECHNOLOGIÍ
UV INKJETU.

Modulární konstrukce
umožňuje sestavit
individuální konfigurace.

Digital Series HD je hybridní stroj na platformě řady flexotiskových strojů Performace Series a nabízí digitální tisk technologií UV inkjetu. Digitální jednotka je vlastním produktem společnosti Mark Andy, což je zárukou dokonalého propojení možností digitálního tisku a klasických flexotiskových technologií spolu s dokonalým řízením vedení substrátu celým strojem.

Digitální tisková jednotka strojů Digital Series HD může být vybavena pěti až osmi inkjetovými moduly, za každou řadou tiskových hlav pro jednotlivé barvy je zařazeno LED UV vytvrzení pro dosažení nejvyšší tiskové kvality i rychlosti (přes 70 m/min). Provoz stroje není spojen s žádnými poplatky za průjezd (clickcharge) a nabízí výhodnou ekonomiku provozu pro zpracování malo- až středněnákladových zakázek.

Modulární koncepce strojů Mark Andy DigitalSeries umožňuje kombinaci digitálního tisku přímo z dat s konvenčními flexotiskovými jednotkami a dokončujícím i zušlechťujícím zpracováním (lakování, metalické barvy, fóliová ražba, semirotační výsek ad.). Spolu s nabídkou stroje nabízí výrobce individuální kalkulaci návratnosti investice a nepřetržitou technickou podporu.

Základní specifikace

Tisková šíře digitální tisk 318 mm, flexo 330 mm
Šíře substrátu max. 336 mm
Potiskované materiály papíry, syntetické fólie, lehký karton
Délka tisku 140–610 mm
Rychlost max. 73 m/min
Barvová technologie UV pro digitální jednotku, pro flexo a další zpracování UV, LED UV, horký vzduch a jejich kombinace

Stránky Enginne nepředstavují kompletní produktovou nabídku strojů Mark Andy, pro další informace prosíme navštivte stránky výrobce popř. nás neváhejte kontaktovat.

Navrhneme pro Vás individuální řešení