ETIKETY
S PŘIDANOU
HODNOTOU.

Modulární stroje pro dokončení
a zušlechtění etiket.

Taiwanský výrobce ORTHOTEC má již 40. letou tradici ve vývoji a výrobě strojů pro zpracování etiket. Produktové portfolio zahrnuje dokončovací stroje pro sítotisk, horkou a reliéfní ražbu, flexotisk, výsek ad. ORTHOTEC je také jedním z předních světových výrobců semirotačních ofsetových a flexotiskových strojů pro efektivní výrobu etiket v malých a středních nákladech.

SRFD3030 modulární stroje pro horkou ražbu, sítotisk, lakování, výsek ad.

ORTHOTEC SRFD3030 je řada individuálně konfigurovatelných dokončujících strojů pro sítotiskové, ražební, lakovací a výsekové operace. Unikátní vlastností těchto strojů ORTHOTEC je možnost kombinace plochých a semirotačních operací v jednom stroji. SRFD tedy může konfigurován i jako semirotační flexotiskový stroj s inline plochou ražbou, sítotiskem atd. Jako opce lze zařadit tisk do lepidla, potisk zadní strany, laminaci či studenou ražbu. Stroj lze vybavit optickými senzory s automatickou podélnou registrací na tiskovou značku na každé jednotce pro korekci registrace tisku z digitálních strojů, u kterých dochází k odchylkám umístění obrazu.

DGCON350 dokončovací stroj pro digitální provozy

ORTHOTEC DGCON350 provádí lakování, semirotační výsek a rozřez a lze jej dále vybavit jednotkami pro laminaci a studenou ražbu, plochou horkou ražbu a sítotisk. Stroj tak představuje optimální řešení zejména pro dokončení etitek vytisknutých na digitálních tiskových strojích.

CPK4040 modul pro horkou ražbu

ORTHOTEC CPK4040 je vysokorychlostní modul pro horkou ražbu, který pracuje buď jako samostatný stroj, anebo jako inline modul vsazený do tiskového stroje. Robustní konstrukce a precizní nastavení pracovních tlaků (až 65 tun) umožňuje výrobní rychlost až 120 m/min.

CFT3536 semirotační ofsetový tiskový stroj

ORTHOTEC CFT3536 je určen pro potisk etiket a samolepek v rolích technologií semirotačního ofsetu s možností inline dokončení (rotační ražba, tisk do lepidla, laminace s registrací, plochá ražba či embossing, sítotisk). Ofsetová kvalita tisku a robustní zpracování stroje umožňuje výrobu etiket v nejvyšším kvaůlitativním standardu s vysokou produktivitou a nízkými výrobními a provozními náklady.

SRFD3030 semirotační flexotiskový stroj

ORTHOTEC SRFD3030 je postaven na robustním základu dokončovacích technologií ORTHOTEC. Požadavky zákazníků se vyvíjí směrem k většímu počtu flexotiskových jednotek ve stroji, čímž se z dokončovacího stroje stává tiskový stroj s libovolnou kombinací tiskových a dokončovacích jednotek. V konfiguraci s inline semirotačním výsekem má stroj ORTHOTEC SRFD3030 výhodnou pozici na trhu, kdy dokáže velmi efektivně zpracovat zakázky, které jsou příliš “velké” pro digitální stroje a relativně “malé” pro tradiční flexotiskové stroje. V praxi jde o zakázky o nákladu stovek až tisíců metrů role, jichž ve výrobě etiket stále přibývá.

Navrhneme pro Vás individuální řešení