NOVÁ VLAJKOVÁ
LOĎ ŘADY
PERFORMANCE.

Performace Series P9E
v tiskové šíři až 660 mm

Nový model P9E přináší možnost zpracování substrátů až do šíře 660 mm. Konstrukčním základem pro tuto řadu byl úspěšný model P7, nově přibyla řada dalších prvků výbavy jak pro zvýšení komfortu obsluhy a efektivitu výroby, tak i pro další zvýšení kvality tisku. Stroje P9E jsou vybaveny mj. samostatným servopohonem aniloxových válců, což vedle eliminace ozubeného převodu přináší právě i vyšší stabilitu a kvalitu tisku.

Řada P9E je určena zejména pro nejnáročnější flexotiskové aplikace ve výrobě obalových materiálů na širokou paletu substrátů od velmi tenkých fólií (Shrink-Sleeve, In-Mold) až po lehké kartony.

Celosvětově je již instalováno přes 800 strojů řad Mark Andy Performance. Vedle "katalogových" strojů nabízí Mark Andy i individuální konfigurace a řešení, výjimkou tak nejsou ani speciální stroje např. pro výrobu loterijních tiketů, potisk hliníku atp.

Základní specifikace

Tisková šíře 430 / 508 / 558 / 660 mm
Tloušťka potiskovaného materiálu 12–450 mikronů
Délka tisku 140–610 mm
Rychlost 305 m/min
Barvová technologie UV, UV LED, horkovzdušné sušení, Electron Beam a jejich kombinace

Stránky Enginne nepředstavují kompletní produktovou nabídku strojů Mark Andy, pro další informace prosíme navštivte stránky výrobce popř. nás neváhejte kontaktovat.

Navrhneme pro Vás individuální řešení