VÝROBA ETIKET
NA PLOŠE
4 × 2 METRY.

Snadná obsluha,
výhodná ekonomika provozu..

Komplexní řešení pro výrobu etiket na minimální zastavěné ploše, snadné na obsluhu a ekonomicky dostupné – to je nový model stroje Mark Andy DigitalPro. Osvědčená digitální tonerová tisková jednotka je doplněna jednou tradiční flexotiskovou jednotkou, odvinem a návinem efektové fólie, výsekovou jednotkou, rozřezem a dvěma navíjecími hřídeli. Před tiskem není vyžadován žádný speciální nátěr či lakování. Stroj umožňuje digitální dotisk na předtištěnou roli a může být vybaven semirotační výsekovou jednotkou Mark Andy.

Stroje Mark Andy DigitalPro nabízí spolehlivé řešení pro inline tisk a dokončení etiket, založené na kombinaci nových technologických trendů s tradicí výrobce Mark Andy v perfektním zvládnutí chování odvíjeného materiálu ve flexotisku. DigitalPro je tak určen nejen jako doplňkový stroj do flexotiskových provozů pro malé náklady, ale také otvírá nové možnosti napříč průmyslovými odvětvími. Stroj je možno konfigurovat dle potřeb zákazníka ve třech stupních výbavy a ceny. Stroj je možné použít i pro samostatné dokončení s přesnou registrací, DigitalPro je tak univerzálním strojem nejen pro etikety.

Základní specifikace

Tisková šíře digitální tisk 318 mm, flexo 330 mm
Tiskový proces CMYK elektrofotografie na bázi suchého toneru
Potiskované materiály papíry, syntetické fólie (BOPP, PET, PP) apod.
Rychlost max. 23 m/min

Stránky Enginne nepředstavují kompletní produktovou nabídku strojů Mark Andy, pro další informace prosíme navštivte stránky výrobce popř. nás neváhejte kontaktovat.

Navrhneme pro Vás individuální řešení