UV INKJET
DIGITAL HYBRID
PRINTING.

High speed digital printing
with added value and finishing,
available at customized
configurations.

SPECIAL
INDEX-CUTTING
MACHINE.

Catalogues, registers,
calendars, notebooks etc.

MOTORSPORT

Ford Capri 3.0 S

Ford Capri with legendary
V6 Essex engine.

Ing. Radim Krutiš

enginne

Profession
and personal data

The company Ing. Radim Krutiš — enginne is an exclusive distributor of Mark Andy Inc. for Czech Republic and Slovak Republic. Mark Andy Inc. is a manufacturer of flexographic, digital and hybrid printing and finishing technologies for labels and packaging.

As a manufacturer, Enginne offers an unique product line Czech Machines, dedicated for finishing operations in printing and labels industry. Our Index Cutting Machines ICM 12/14/16/20 have been developed to suit to customers needs and to meet highest technical level.

As an integral part of our business we provide service and consulting support in printing and packaging industry.

As a fan of Ford classic - youngtimer cars, enginne workshop enjoys restoring motors and vehicles, keeping the legends alive including some historic motorsport.

Radim Krutiš s VALLOY na veletrhu drupa

Na veletrh drupa 2024 (28. května až 7. června) zve zákazníky Radim Krutiš a jeho firma Enginne.

Full article

VALLOY: dokončující stroje pro malonákladový digitální tisk

V portfoliu VALLOY jsou nejvýrazněji zastoupeny stroje pro dokončování digitálně potištěné malonákladové produkce.

Full article

Se dvěma P7 lídrem v linerless etiketách

Společnost Label Design je u nás lídrem ve výrobě linerless etiket. Tiskne je na dvou strojích Mark Andy Performance Series P7. Label Design je v ČR první a jediný zákazník, který používá technologii linerless.

Full article

Čtyři digitální řady Mark Andy

Na veletrhu Labelexpo Europe 2023 představila společnost Mark Andy čtyři řady tiskových strojů pro digitální tisk. Dokompletovala své portfolio pro digitální technologie: Digital Series HD, Digital Series iQ, nová hybridní platforma Pro Series a nový stroj Digital Pro MAX.

Full article

Nový Digital Pro MAX

Nový Digital Pro MAX využívá novou digitální tiskovou jednotku od společnosti Konica Minolta s rozlišením 2500 x 2500 dpi, nově i s digitální bílou barvou. Stroj může pracovat buď samostatně, nebo je určen do konfigurací s novou flexotiskovou řadou Pro Series.

Full article

Mark Andy na veletrhu Labelexpo

Společnost Mark Andy představila na veletrhu Labelexpo Europe 2023 ve světové premiéře novou řadu Pro Series. Poprvé v Evropě prezentovala nový tiskový stroj Digital Pro MAX. Hlavním exponátem byl stroj Digital Series HD, který je vlajkovou lodí Mark Andy.

Full article