Na výstavě Label Expo 2019 představila společnost Mark Andy hned několik významných produktových novinek:

  • Evolution Series ... nová řada flexotiskových strojů pro etikety, fólie a obaly. Tiskové jednotky Evolution jsou postaveny na populární koncepci řady Performance, se kterou mají společné nástroje. Průmyslová evoluce přináší novým strojům Mark Andy Evolution nové servomotorické pohony, pro které není třeba centrální náhonové hřídele. Nový model Evolution je již k dispozici a díky promyšlené marketingové strategii a efektivnímu řízení výroby nabízí mimořádně výhodný poměr cena/výkon.
  • Digital PRO ... velký inovační krok v řadě kompaktních digitálních a dokončovacích strojů přináší ve srovnání se stávajícím modelem Digital ONE možnost registrace na předtištěnou roli, semirotační výsek, vyšší výrobní rychlost, možnost samostatného dokončení ve vyšší rychlosti a volbu konfigurace stroje z hlediska inline dokončení.
  • Digital Series HD ... tento inkjetový modulární tiskový hybridní stroj je kompletně vyvíjen a vyráběn společností Mark Andy. Produktivita stroje přesahuje rámec srovnatelných produktů, zatímco náklady na provoz jsou nižší než u jiných digitálních strojů. Modulární koncept stroje, který v budoucnu může zcela nahradit flexotiskové stroje, umožňuje kromě etiket i tisk a zpracování flexibilních obalů shrink sleeve apod. Na vystaveném stroji na Label Expo byly mj. předváděny moduly pro semirotační výsek a nově také modul pro holografickou a efektovou studenou ražbu Kurz Distorun.
  • Performance P9E ... vystavená tisková jednotka v šíři 66 cm demonstrovala možnosti automatizace pohonu a řízení stroje od založení tiskového válce až po řízení registrů a tlaků.

Nové stroje Mark Andy jsou nyní také instalovány v demonstračním středisku ve Varšavě, kde je možné sjednat předvádění a testování. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!