Na veletrh drupa 2024 (28. května až 7. června) zve zákazníky Radim Krutiš a jeho firma Enginne. Ing. Krutiš zastupuje na českém a slovenském trhu kromě značek Mark Andy a Orthotec i jihokorejskou společnost VALLOY, která v Düsseldorfu vystavuje nové modely svých dokončovacích strojů pro malonákladový digitální tisk. Stánky VALLOY jsou v halách 8b a 9. Radim Krutiš bude na výstavišti zákazníkům k dispozici, nejvhodnějším termínem jsou první dny veletrhu. Kontakt: rkrutis@enginne.cz, nebo telefonicky na +420 606 961 179.

„VALLOY je technologická a obchodní společnost, která má výrobní program a know-how v oblasti dokončujících strojů pro malonákladový digitální tisk. V nabídce má také vlastní zařízení pro digitální tisk,“ představuje ing. Krutiš partnerskou organizaci z Jižní Koreje. Na drupě budou vystaveny nové modely, které ve svém oboru nemají konkurenci. Na veletrhu budou mít premiéru.

Jednat je možné také o strojích Mark Andy a Orthotec, které jsou v ČR a SR rovněž v gesci Radima Krutiše, přestože americká společnost Mark Andy a tchaj-wanský Orthotec vzhledem ke své specializaci na drupě 2024 nevystavují.