Nový Digital Pro MAX využívá novou digitální tiskovou jednotku od společnosti Konica Minolta s rozlišením 2500 x 2500 dpi, nově i s digitální bílou barvou. Stroj může pracovat buď samostatně, nebo je určen do konfigurací s novou flexotiskovou řadou Pro Series.
Velmi flexibilní je u nové řady řešení směru pohybu materiálu od odvinu k návinu. U strojů Konica Minolta probíhá zprava doleva, což je obráceně v porovnání s tradičním řešením Mark Andy. (I v případě Digital Series HD se tiskne zleva doprava.) Aby bylo možné konkrétní stroj nakonfigurovat podle přání zákazníka, tiskne klasické flexotiskové provedení nové řady Pro Series zleva doprava, kdežto řada Pro s jednotkou Konica Minolta zprava doleva. Flexotisková jednotka je zrcadlová, může tisknout oběma směry, jde tedy jenom o umístění odvinu a návinu. Pokud uživatel klasického flexotiskového provedení uvažuje, že až v budoucnu doplní konfiguraci Pro Series o jednotku Konica Minolta, volí hned provedení s pohybem pásu zprava doleva. Takový tiskový stroj řady Pro potom může mít prakticky libovolný počet flexotiskových jednotek, navíc s výsekem apod.
"Dosavadní model Digital Pro, který zůstává v nabídce, může být doplněn maximálně o dvě flexotiskové jednotky, jedna za digitální jednotkou, jedna před, navíc se semirotačním výsekem, fólií a laminací. Stroje Digital Pro s jednotkou Konica Minolta fungují i po pětiletém provozu, jsou stále velmi spolehlivé," doplňuje Radim Krutiš.