Společnost Mark Andy představila na veletrhu Labelexpo Europe 2023 ve světové premiéře novou řadu Pro Series. Poprvé v Evropě prezentovala nový tiskový stroj Digital Pro MAX. Hlavním exponátem byl stroj Digital Series HD, který je vlajkovou lodí Mark Andy.
"Mezi návštěvníky na našem stánku převažovali vážní zájemci o technologie Mark Andy. Zákazníci si nepřišli jenom pro prospekt, ale žádali odborné, cíleně zaměřené informace. Všechna jednání s potenciálními investory do budoucího rozvoje tiskáren proběhla na vysoké technické i obchodní úrovni. Často jsme přímo se zákazníky jednali za přítomnosti techniků a tiskařů z Mark Andy," popisuje Radim Krutiš své dojmy z výstaviště v Bruselu.
Stánek Mark Andy byl hodně prostorný. Základní koncepcí účasti na Labelexpu byla prezentace digitálního portfolia. Vystaven byl i plně flexotiskový stroj nové řady Pro Series, což je vlastně hybridní platforma, která může sloužit buď jako samostatný klasický flexotiskový stroj, nebo jako základ pro digitální stroje Digital Pro Max.
Součástí konfigurací Mark Andy je také kompletní nabídka softwarových řešení. Specialisté amerického výrobce prezentovali softwarovou platformu Pro Workx pro správu zakázek především pro digitální stroje. SmartLink je diagnostický produkční software založený na sběru dat z tiskových strojů, který poskytuje uživateli zpětnou vazbu.
Všichni návštěvníci oceňovali už ten fakt, že se veletrh po covidové přestávce zase uskutečnil. Jelikož se výstava dlouho nekonala, byla prezentována spousta nových technologií a tiskových strojů. Z pohledu ing. Krutiše, jako účastníka na straně výrobce a distributora, se jednalo o mimořádně přínosnou akci